Školní poradenské pracoviště

Školní poradenské pracoviště na ZŠ Křepice si klade za cíl poskytovat koordinované kvalitní poradenské služby žákům, jejich zákonným zástupcům a pedagogickým pracovníkům školy v rozsahu odpovídajícím počtu a vzdělávacím potřebám žáků školy.

Smyslem služeb, které školní poradenské pracoviště poskytuje, je především vytvoření vhodných podmínek pro vzdělávání a všestranný rozvoj žáků. Klade důraz především na primární prevenci školní neúspěšnosti a rizikového chování. Cílem je vytvoření příznivého sociálního klimatu pro společné vzdělávání.     Školní poradenské pracoviště tvoří školní metodik prevence a výchovný poradce.

Členové školního poradenského pracoviště:

Výchovná poradkyně: Mgr. Soňa Procházková

konzultační hodiny: pondělí od 13:00 do 14:00 hod. nebo dle dohody

mail: prochazkova@zskrepice.cz

tel.: 519 417 925

Školní metodik prevence: Mgr. Hana Svobodová (ředitelka školy)

konzultační hodiny: pondělí od 13:00 do 14:00 hod.  nebo dle dohody

mail: reditel@zskrepice.cz

tel.: 519 417 925 nebo 601 360 517

Za poskytování poradenských služeb odpovídá ředitelka školy.

Hlavní cíle školního poradenského pracoviště pro školní rok 2023/2024

1. Péče o žáky se speciálními vzdělávacími potřebami.
  2. Péče o žáky s neprospěchem a žáky nadané.
  3. Prevence školní neúspěšnosti.
  4. Prevence rizikového chování.
  5. Metodická podpora učitelů.

Minimální preventivní program 2023/2024 (361.17 kB)

Program poradenských služeb 2023/2024 (187.17 kB)

MPP aktualizovaný 2023 (4.34 MB)

Činnosti členů poradenského pracoviště (108.94 kB)