Menu
ZŠ Křepice
Křepice

Besedy v knihovně

kniha

Všechny třídy postupně navštívily místní knihovnu, kde pro ně byly připraveny zajímavé programy. Prvňáčci si spolu s předškoláky užili besedu se spisovatelkou Lenkou Rožnovskou. Druháčky potěšilo pasování na čtenáře a získání čtenářského průkazu. Spokojeni z knihovny odcházeli i žáci 3. a 4.třídy.

Datum vložení: 5. 10. 2022 20:25
Datum poslední aktualizace: 5. 10. 2022 20:44

Aktuálně

Rychlý kontakt

Základní škola Křepice, okres Břeclav, příspěvková organizace

Křepice 217
691 65 Křepice

IČO: 70979626

Tel: 519 417 925
Mob: 601 360 517
Email: reditel@zskrepice.cz

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

ŠD Puzzlení

Svátek

Svátek má Petr

ZŠ Křepice

Základní škola Křepice, je neúplná, pětitřídní moderně vybavená škola, kterou v současné době navštěvuje 61 žáků. Součástí školy je školní družina a výdejna obědů. Vedle svého základního zaměření (výchova a vzdělávání žáků) nabízí další nadstandardní aktivity, které vhodně doplňují a rozvíjejí povinnou výuku i mimoškolní činnost. Vyučujeme podle vzdělávacího programu „Zvesela do školy i ze školy“, který obohacujeme o prvky „Daltonského plánu“ a činnostního učení. Vhodným a účinným doplněním běžných metod výuky je realizace projektových dnů, které jsou zaměřeny na určité oblasti vzdělání jako např. Den Země, Den bez úrazu, Evropský den jazyků atd. Škola se také aktivně zapojila do mnoha celostátních a mezinárodních projektů.

více informací

ZŠ Křepice