Menu
ZŠ Křepice
Křepice

Úspěchy školy

Ve školním roce 2022/2023:

BĚH NIKOLČICKÝMI STRÁNĚMI

  • 1. místo: Artur Morris (3. třída)

  • 1. místo: Jana Jasinková (1. třída)

  • 2. místo: Jakub Steinbock (1. třída)

  • 3. místo: Marek Melichar (3. třída)

  • 3. místo: David Červený (1. třída)

Běh ve Velkých Němčicích

  • 1. místo: Artur Morris (3. třída)
  • 3. místo: Lukáš Urbánek a Jakub Steinbock (1. třída)

 

Ve školním roce 2021/ 2022:

Celorepubliková soutěž v SUDOKU

V kategorii 1. stupně soutěžilo 496 žáků.  Přinášíme přehled o účasti žáků naší školy a všem gratulujeme k umístění:

  • 4. místo Žáčková Veronika
  • 12. místo Buček Daniel
  • 29. místo Bažantová Tereza
  • 36. místo Smekal Lukáš
  • 96. místo Vavřina Alexandr
  • 118. místo Horák Antonín
  • 147. místo Peštál Dominik
  • 180. místo Pařízková Beata
  • 181. místo Strouhal Jan
  • 210. místo Stehlíková Tereza
  • 233. místo Heřman Dominik
  • 264. místo Wies Tomáš

 

Matematická soutěž PANGEA - školní kolo

  • 4. třída: Lukáš Volf - 53. místo v republice, 11. místo v Jihomoravském kraji - postupuje do finálového kola - GRATULUJEME !!!

Další umístění:

  • Jan Strouhal 4. třída - 73. místo z 9 307 účastníků
  • Natálie Hamanová 5. třída - 453. místo z 9 692 účastníků
  • Alexandr Vavřina 5. třída - 804. místo z 9 692 účastníků
  • Tomáš Wies 5. třída - 1 273. místo z 9 692 účastníků
  • Antonín Horák 5. třída - 1273. místo z 9 692 účastníků

 

Soutěž FINANČNÍ GRAMOTNOST

Náš tříčlenný tým:

  • Veronika Žáčková
  • Jiří Heřman
  • Jan Strouhal

Úspěšně zvládli okresní kolo soutěže a postupují do krajského kola!

V krajském kole se náš tým umístil na 2. místě a do celostátního kola bohužel nepostupuje.

 

Pěvecká soutěž "NIKOLČICKÁ LYRA

  • 3. místo Kristýna Heřmanová (2. třída) - píseň Šly panenky silnicí
  • 3. místo Jiří Heřman (5. třída) - Okolo Frýdku cestička

 

Recitační soutěž - Němčický Pegásek -6. 4. 2022

I. kategorie

  • Alice  Franzlová - 1. místo
  • Kristýna Heřmanová - 3. místo

II. kategorie

  • Nela Kunovská - 2. místo
  • Lucie Nádeníčková - 2. místo

II. kategorie

  • Antonín Horák - 2. místo
  • Tereza Stehlíková - 3. místo
 

         
Celostátní soutěž VÍCEJAZYČNOST JE BOHATSTVÍ

 Lucie Nádeníčková 3. třída - výtvarně a v anglčtině zpracovala pověst Macocha

Vyhodnocena mezi 40 nejúspěšnějšími školami v ČR. 

 

Výtvarná a literární soutěž "Voda štětcem a básní"

Cenu redakční rady získala čtyři naše děvčata:

  • Ema Nádeníčková (1. třída)
  • Eliška Maťová (1. třída)
  • Barbora Matoušková (2. třída)
  • Alice Franzlová (2. třída)

 

Výtvarná soutěž: POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ A MLÁDEŽE

  • 3. místo v okresním kole získal Ondřej Kopčík (2. třída)

 

Křepická veverka - soutěž ve šplhu na tyči   30.3.2022

  • 1. třída1.místo    Ema Nádeníčková, čas 3:87s       
  • 2. třída3.místo    Arthur Morris, čas 3:63s               
  • 3. třída3.místo    Lucie Nádeníčková, čas 5:94s       
  • 4. třída2.místo    Pavel Papež, čas 5:87s     

 

Dopravní soutěž MLADÝCH CYKLISTŮ

1. místo v oblastním kole získal tým:

  • Alexandr Vavřina
  • Daniel Buček
  • Natálie Hamanová
  • Veronika Žáčková

 

Vyhodnocení celoročního SBĚRU POMERANČOVÉ KŮRY:

  • 1. místo: Ema Nádeníčková (1. třída) - 7, 2 kg
  • 2. místo: Alice Franzlová (2. třída) - 4 kg
  • 3. místo: Ondřej Kopčík (2. třída) - 3, 5 kg

 

Ve školním roce 2019/2020 jsme opět dosáhli pěkných úspěchů v soutěžích.

Vzhledem k uzavření škol 10. března a jejich opětovnému otevření 25. května za zvláštních podmínek neproběhlo tolik soutěží, na kolik jsme zvyklí.                     

Křepická veverka       

  • 3. místo – K.Vintrlíková 4.tř., D. Buček 3.tř.
  • 2. místo – A.Wies 1.tř.,N. Indrová 2.tř.
  • 1. místo – L. Nádeníčková 1.tř., N. Bažantová                                                                                       

Běh nikolčickými stráněmi

  • 1. místo – A. Červená 1.tř., N. Bažantová 5.tř
  • 3. místo – V. Žáčková 3.tř., L. Andrlík 3.tř.   

Běh ve Velkých Němčicích    

  • 3. místo – V. Žáčková 3.tř.
  • 2. místo – A.Červená 1.tř.
  • 1. místo – L.Andrlík 3.tř.        

Bible a my okrsková soutěž 

  • 8. místo Julie Hlaváčková 5.tř.
  • 12. místo Marek Kovařík 5.tř.

Výsledky soutěží ve školním roce 2018/2019

Bible a my okrsková soutěž - 5.místo A. Rubešová

Dopravní soutěž mladých cyklistů

  • 2.místo okrskové kolo M. Kovařík, O. List, J. Martynowská, K. Vahalová
  • 2.místo okresní kolo M. Kovařík, L. Vintrlík, J. Martynowská, K. Vahalová

Soutěže mezi okolními školami

Křepická veverka - soutěž ve šplhu

  • 1.místo N. Bažantová
  • 2.místo N. Rujzlová, N. Indrová, K. Vintrlíková
  • 3.místo D. Buček

Běh nikolčickými stráněmi

  • 2.místo N. Bažantová
  • 3.místo L. Andrlík

Běh ve Velkých Němčicích

  • 2.místo O. List
  • 3.místo N. Bažantová

Přírodovědná stezka - znalost přírody, rychlost

  • 1.místo 3.třída J. Kosinová, J. Fišer, N. Mrhalová
  • 4.třída- N. Bažantová, J. Hlaváčková, A. Eliášová
  • 5.třída- N. Rujzlová, A. Rubešová, N. Franzlová

Nikolčická lyra – soutěž ve zpěvu

  • 1.místo J. Martynowská
  • 2.místo B. Pazourková, K. Vahalová, O.L ist

Piškvorky

  • 2.místo V. Papežová 4.tř. A. Vavřina 2.tř. L. Moró 3tř.

Soutěž v psaní 2.místo N. Rujzlová
 
Celostátní soutěže

  • Výtvarná soutěž – téma Šťastné stáří očima dětí 5.místo V. Šupčíková
  • Malujeme a tvoříme betlémy 4. místo A. Papežová
  • Ochraňujeme ptáky našich zahrad 2. místo V. Žáčková 3. místo J. Volf
  • Toulky přírodou 2. místo N. Bažantová 3. místo J. Razí

 
Rozpočti si to - kreativní soutěž zaměřená na finanční gramotnost
1. tým KREATIVKY 3. místo J. Ryzí, E. Beck, A. Eliášová, B. Pazourková
2. tým BORCI Z PĚTKY 1. místo D. Smekalová, A. Rubešová, N. Rujzlová a D. Smílek
 
Všem úspěšným reprezentantům blahopřeji a děkuji za reprezentaci školy. Těm, kterým to letos nevyšlo podle představ, také děkuji za snahu a přeji příště více štěstí.


Ve  školním roce 2017/2018 jsme dosáhli 2 mimořádných úspěchů v celostátních
soutěžích Rozpočti si to a ve výtvarné soutěži Vícejazyčnost je bohatství.


Soutěž Rozpočti si to - tým žáků 5. ročníku pod vedením paní učitelky
Michaely Rabovské se umístil na prvním místě.


Ve výtvarné soutěži se pod vedením paní vychovatelky Dany Zimmermannové umístila
žákyně Eliška Mašková ze 3. třídy na druhém místě.


Výběr soutěží pro žáky je volen tak, aby zahrnoval co nejširší nabídku – sport, výtvarná
výchova, zpěv, recitace, logika, přírodověda, zdravý životní styl…
 Účast v soutěžích je dobrovolná, všichni mají možnost se zapojit. Děti si tak mohou
rozšířit znalosti a dovednosti v oboru, o nějž mají zájem. Všechny soutěžní aktivity,
kterých se děti účastní, mají příznivý vliv na vytváření sebeúcty a sebevědomí,
ovlivňují vznik důležitých životních postojů a návyků. Například   – píle, trpělivost,
houževnatost, vytrvalost a smysl pro Fair play atd. 
V soutěžích žáci reprezentují nejen školu, ale také svoji obec.  
 
5.1. Soutěže pro okolní školy organizované naší školou:   

Křepická veverka    

  • Lukáš Andrlík 1. třída, Karin Vintrlíková 2. třída - 1. místo
  • Nikola Bažantová 3. třída, Nikola Franzlová 4. třída - 2. místo
  • Natálie Rujzlová 4. třída - 3. místo

Piškvorky      

  • Vendula Papežová  3. třída - 1. místo
  • Marek Andrlík  3. třída - 2. místo
  • Lukáš Moró  2. třída, Oliver List 4. třída - 3. místo

Přírodovědná stezka

  • Nikola Bažantová, Julie Hlaváčková, Anna Eliášová – 3. třída - 1. místo
  • Natálie Rujzlová, Nikola Franzlová, Anna Rubešová – 4. třída - 1. místo
  • Lenka Horáková, Adriana Klozíková, Natálie Kosinová – 5. třída - 1. místo                                      

5.2. Soutěže mezi okolními školami        

Běh nikolčickými stráněmi

  • Veronika Žáčková 1. třída - 1. místo
  • Nikola Bažantová 3. třída - 3. místo

Recitační soutěž ve Velkých Němčicích   

  • Lenka Horáková 5. třída - 1. místo
  • Aneta Zelená 5. třída - 3. místo                                                                                                   

Nikolčická lyra 

  • Lenka Horáková 5. třída, Oliver List 4. třída  - 1. místo
  • Lukáš Brychta 5. třída - 1. místo
  • Kristýna Vahalová 4. třída, Kamila Matušková 5. třída - 2. místo
  • Antonín Horák 1. třída, Barbora Mašková 4. třída - 3. místo
  • Nikolčická lyra – vícehlas
  • Lenka Horáková, Adriana Klozíková, Jan Čížek, Aneta
  • Zelená, Daniela Májková - 5. třída - 2. místo
  • Kamila Matušková, Nikola Heřmanová, Aneta Zelená,
  • Daniela Májková, Patrik Beck – 5. třída - 3. místo

5.3. Okrskové soutěže

Plavecké závody

štafeta (z 28 zúčastněných škol)
Vendula Papežová, Nikola Bažantová, Marek Andrlík 3. třída
Lukáš Moró 2. třída - 14. místo

Výtvarná soutěž – Stáří očima dětí

Natálie Kosinová 5. třída - 1. místo
Marek Andrlík 3. třída - 2. místo
                                                                               
5.4. Okresní soutěže

Bible a my

  • Aneta Zelená 5. třída - 3. místo

Výtvarná soutěž – Náš mazlíček

  • oceněni: Kristýna Vahalová 4. třída, Lukáš Brychta 5. třída                                                         

5.5. Krajské soutěže

Jižní Morava čte

  • Lenka Horáková 5. třída - 1. místo 

5.6. Celostátní soutěže 

Rozpočti si to

Lenka Horáková, Kamila Matušková, Natálie Kosinová
Patrik Beck, Nikola Heřmanová, Aneta Zelená - 1. místo


Výtvarná soutěž Vícejazyčnost je bohatství

Eliška Mašková 3. třída - 2. místo

Všem soutěžícím blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.
Poděkování patří také  pedagogům za přípravu žáků do všech soutěží.


Výsledky soutěží 2016/2017


Běh nikolčickými stráněmi  

  • Michal Hanák 1. třída a Klára Eliášová 5. třída - 2. místo
  • Oliver List 3. třída - 3. místo
     

Němčický běh

  • Nikola Franzlová 3. třída - 1. místo
  • Michal Hanák 1. třída - 2. místo

Křepická veverka

  • Marek Andrlík 2. třída a Nikola Franzlová 3. třída - 1. místo
  • Patrik Beck 4. třída, Jan Pokorný 5. třída,
  • Anička Papežová 1. třída, Julie Hlaváčková 2. třída - 1. místo

Bible a my

  • Lenka Horáková 4. třída - 2. místo v okresním kole

Tuta Via Vitae

  • Vojtěch Vintrlík, Klára Eliášová, Lenka Horáková 1. místo – 7. místo v celostátním kole

Sapere

  • Vojtěch Vintrlík, Lenka Horáková, Natálie Kosinová 1. místo – 4. místo v celostátním kole

Finanční gramotnost

  • Lenka Horáková, Aneta Zelená, Natálie Kosinová 1. místo – 9. místo v celostátním kole

Piškvorky – okrsková soutěž

  • Vendula Papežová 2. třída, Jakub Klíma 5. třída  1. místo
  • Andrlík Marek 2. třída, Lenka Horáková 4. třída 2. místo

Recitace

  • Anička Rubešová 3. třída - 1. místo - okresní kolo
  • Recitace – okrskové kolo
  • Patrik Jeřábek 1. třída - 1. místo
  • Anička Rubešová 3. třída - 1. místo

Nikolčická lyra – sólový zpěv

  • Lenka Horáková 4. třída - 1. místo
  • Tomáš Brychta 5. třída - 2. místo
  • Beata Pazourková 2. třída - 3. místo
  • Nikola Heřmanová 4. třída - 3. místo

Nikolčická lyra – vícehlas

  • Kamila Matušková 4. třída, Lenka Horáková 4. třída,
  • Nikola Heřmanová 4. třída, Lukáš Brychta 4. třída,
  • Tomáš Brychta 5. třída, - 1. místo
  • Patrik Beck 4. třída, Lenka Horáková 4. třída,
  • Adriana Klozíková 4. třída - 2. místo
  • Kamila Matušková 4. třída, Nikola Heřmanová 4. třída - 3. místo

Výtvarná soutěž na téma „Mé toulky přírodou“ - okresní soutěž

  • Justýna Ryzí - 2. místo
  • Nikola Bažantová - 3. místo

Všem soutěžícím děkuji za reprezentaci školy a blahopřeji k dosaženým úspěchům.
Děkuji také všem pedagogickým pracovníkům za přípravu dětí na výše uvedené soutěže.


Úspěchy ve školním roce 2014-2015

Výtvarná soutěž

Evropské centrum pro postižené děti Smržovka
pozvání na týdenní pobyt za vybrané práce žáků Kristýny Nevídalové,
Rochuse Böhma a Vojty Rabovského.
Oceněná byla také žákyně Lenka Horáková

Soutěž Zdravé zuby

ocenění žáci -  Adéla Moró, Daniel Brychta

Bible a my

okresní kolo - František Procházka 5. místo

Křepická veverka

David Pokorný 2. místo, Jan Pokorný 3. místo

Němčický běh

David Pokorný 2. místo, Klára Eliášová 3. místo

Soutěž SAPERE

1.místo v okresním kole – František Procházka, Vojta Rabovský,Tereza Havlovičová
1. místo v krajském kole ve stejném složení družstva

Piškvorky

1.místo  Petr Vyhlídal, Vojta Vintrlík, Vojta Rabovský, Jakub Janula
3. místo  Eliška Jandová, Jakub Klíma, Dennis Maška

Okresní kolo matematické olympiády

3. místo Vojta Rabovský

Výtvarná soutěž ke Dni Země na téma Poznej vodní živočichy

1. místo ve své kategorii Daniela Májková

Okrskový přebor ve vybíjené

starší chlapci 2. místo

Přírodovědná stezka

1.místo – K. Eliášová, D. Brychta, V.Vintrlík
1.místo – T. Havlovičová, K. Májek, P. Volf
1.místo – V. Rabovský, F. Procházka, J.Vyhlídal

Okresní kolo přehlídky Dětská scéna

1. místo Anna Rubešová

Okresní kolo přehlídky Dětská scéna

2. Vojta Vintrlík

Plavecké závody v Hustopečích

5. místo Jakub Klíma

Dopravní soutěž:

Okrskové kolo - 1.místo Tereza Havlovičová, Veronika Smetanová, Michael Bedřich, Vojtěch Rabovský
Okresní kolo - 2.místo  stejní žáci

Recitační soutěž ve Velkých Němčicích – 1. místo Vojtěch Vintrlík
Recitační soutěž ve Velkých Němčicích – 2. místo Fr. Procházka

Nikolčická lyra

  • 2.místo - Oliver List,
  • 3.místo – Petr Volf, Patrik Polach, Vojta Polach, Kryštof Májek

Internetová soutěž „Hravě žij zdravě“

  • 8. místo v JM kraji - kolektiv žáků 5. třídy

Vojta Rabovský  překonal školní rekord z roku 2005 v řešení
matematických oříšků.
Na rozdíl od minulého rekordmana Jaroslava Lista, který jako první
v historii školy vyřešil oříšky ve třetím díle učebnice matematiky pro
5. ročník, Vojta zdolal oříšky ve všech třech dílech!
Za úspěchy dětí v soutěžích se skrývá nejen jejich talent, ale i hodně píle
každého soutěžícího a pomocná ruka učitelek. Děkuji všem pedagogickým
pracovníkům za jejich aktivní pomoc soutěžícím a děkuji také všem žákům,
kteří v soutěžích naši školu reprezentovali.
Gratuluji k dosaženým úspěchům a ty, kterým se uspět nepodařilo,
chválím za snahu a držím pěsti do dalších soutěžních aktivit.


Úspěchy žáků za školní rok 2013 - 2014

Soutěž o nejlepší ekologický deník na téma Klimatické změny: 1. místo Tereza Havlovičová 3.tř.

Olympiáda v atletice – Nikolčice

Hod kriketovým míčkem – Pavel Pytela, 3.místo
Běh na 50 m      Lucie Kováčová, 3.místo 
                              Pavel Pytela, 3. místo
Skok z místa      Pavel Pytela, 3. místo
Běh na 300m   František Procházka, 3. místo

Němčický běh

Adam Jeřábek, 3. místo

Běh nikolčickými stráněmi 

Adam Jeřábek, 3. místo

Křepická veverka 

  • Radek Kotačka, 2. místo
  • Nicol Gojdičová, 2. místo
  • Jan Pokorný, 2. místo
  • David Pokorný, 3. místo

Soutěž SAPERE  "Vědět, jak žít"  

1. místo v okresním, krajském i celostátním kole
tým žáků:  Kristýna Nevídalová, František Procházka, Vojtěch Rabovský

VELKÁ GRATULACE!

PIŠKVORKY

  • 2. třída - 2. místo Vojtěch Vintrlík   4. místo Tomáš Brychta
  • 3. třída - 1. místo Jakub Janula         2.místo Vojtěch Polach
  • 4. třída - 2. místo Vojtěch Rabovský  3. místo Jan Vyhlídal
  • 5. třída- 4. místo Radek Kotačka   5. místo Barbora Němečková

Celostátní přehlídka dětských recitátorů – okresní soutěž

2.místo  František Procházka

Okrskový přebor ve vybíjené

4.-5. třída 3.místo

Přírodovědná soutěž 

  • 5. třída -1. místo R. Böhm, K. Drybčáková, K. Smetanová
  • 4.  třída - 1. místo J. Vyhlídal, V. Rabovský, F. Procházka
  • 3.  třída – 1. místo K. Májek, T. Havlovičová, P. Volf

Soutěž v psaní – okrsková soutěž

  • Tereza Slováková - 1. místo

Dopravní soutěž 

okrsková soutěž Hustopečsko 1. místo; okresní soutěž   3. místo
Tým: Barbora Němečková, Tereza Slováková, Daniel Brychta, Adam jeřábek 

Recitační soutěž

okrskové kolo ve Velkých Němčicích
František Procházka, Tereza Slováková - 1. místo
Vojtěch Rabovský - 2. místo

Nikolčická lyra

  • Daniel Brychta - 1. místo sólový zpěv
  • Nikola Heřmanová - 3. místo sólový zpěv
  • Daniel Brychta, Vojta Rabovský - 2. místo – vícehlas
  • Daniel Brychta – absolutní vítěz

Sportovní olympiáda ve Velkých Němčicích

Barbora Němečková  3. místo ve sprintu na 50 m


Úspěchy žáků za školní rok 2012/2013

Němčický běh  5. 10. 2012:

  • David Pokorný ( 1. tř.) – 3. místo

Běh nikolčickými stráněmi 12.10.2012:

  • Lucie Kovácsová (3.tř.) – 3. místo

Výsledky soutěže Bible a my – okresní kolo

  • Jan Procházka (5.tř.) – 1. místo

diplom

Výsledky soutěže Bible a my – celostátní kolo

  • Jan Procházka (5.tř.) – 2. místo

Křepická veverka  14.11.2012:

  • Vojtěch Rabovský (3.tř.) – 1. místo
  • Jakub Klíma (1tř.) – 2. místo
  • Nicol Gojdičová (2.tř.)  - 2. místo
  • Veronika Smetanová (3.tř) – 2. místo
  • Šárka Němečková (1tř.) - 2. místo

Piškvorky 2013:

1. místo

  • Vojtěch Polach ( 2.tř.)
  • Vojtěch Rabovský ( 3.tř.)
  • Jan Procházka (5.tř.)                

3. místo

  • Barbora Němečková (4.tř.)

Sapere – vědět , jak žít 

2. místo

  • Jan Vyhlídal (3.tř.)
  • Vojtěch Rabovský (3.tř.)
  • Jan Procházka (5.tř.)

Přídodovědná soutěž  Křepická stezka  22.4.2013

  • 1.místo – 5.tř. Milan Nečas, Jana Tesařová, Lucie Vintrlíková
  • 1.místo – 4.tř. Adam Jeřábek, Barbora Němečková, Rochs Böhm
  • 1.místo – 3.tř. Jan Vyhlídal, Michal Bedřich,Vojtěch Rabovský

Školní družina – celostání soutěž Mlékonto  - 2.místo

Dopravní soutěž mladých cyklistů – okrskové kolo 25.4.2013

1.místo obsadilo družstvo 5.tř. – Jana Tesařová, Klára Kovaříková, Jakub Bednárik, Jan Procházka

Recitační soutěž

1. místo v okresním kole – Vojtěch  Rabovský (3.tř.)

diplom

Soutěž Malované vajíčko v knihovně Popice

děti z kroužku Dovedné ruce obsadily se svými vyškrabovanými vajíčky 1. místo.

Děkanátní soutěž Velkomoravské dobrodružství

4. místo a titul „znalec sv. Cyrila a Metoděje“ získal Jan Procházka (5. tř.)

diplom

Matematická soutěž – celostátní soutěž

  • Druhá třída – 1. místo
  • Třetí třída – 2. místo

O nejlepší ekologický deník

celostátní soutěž pod záštitou firmy Panasonic
Tereza Havlovičová – 1. místo
Její  deník vyhrál první místo i mezi deníky starších dětí, protože soutěž nebyla věkově omezena.

O nás

Rychlý kontakt

Základní škola Křepice, okres Břeclav, příspěvková organizace

Křepice 217
691 65 Křepice

IČO: 70979626

Tel: 519 417 925
Mob: 601 360 517
Email: reditel@zskrepice.cz

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
31 1 2 3 4
1
5 6
7 8
1
9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28
1
29 30
1
1
1
2
1
3 4

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

ŠD - a je tu sníh

Svátek

Svátek má Zina

ZŠ Křepice

Základní škola Křepice, je neúplná, pětitřídní moderně vybavená škola, kterou v současné době navštěvuje 61 žáků. Součástí školy je školní družina a výdejna obědů. Vedle svého základního zaměření (výchova a vzdělávání žáků) nabízí další nadstandardní aktivity, které vhodně doplňují a rozvíjejí povinnou výuku i mimoškolní činnost. Vyučujeme podle vzdělávacího programu „Zvesela do školy i ze školy“, který obohacujeme o prvky „Daltonského plánu“ a činnostního učení. Vhodným a účinným doplněním běžných metod výuky je realizace projektových dnů, které jsou zaměřeny na určité oblasti vzdělání jako např. Den Země, Den bez úrazu, Evropský den jazyků atd. Škola se také aktivně zapojila do mnoha celostátních a mezinárodních projektů.

více informací

ZŠ Křepice