Menu
ZŠ Křepice
Křepice

Den dětí s POLYBUSEM

polybus

Den dětí měli žáci naší školy zpestřený příjezdem speciálního polytechnického auta, které je takovou dílnou na kolečkách. Každý žáček si mohl vyrobit za pomocí nástrojů, které jim obvykle doma nikdo nepůjčí, nějaký výrobek. Vše probíhalo v areálu školního dvora za krásného slunečného počasí.

Datum vložení: 2. 6. 2023 18:13
Datum poslední aktualizace: 2. 6. 2023 18:31

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

ŠD - Na dopravním hřišti v Hustopečích 1

Svátek

Svátek má Květoslava

ZŠ Křepice

Základní škola Křepice, je neúplná, pětitřídní moderně vybavená škola, kterou v současné době navštěvuje 61 žáků. Součástí školy je školní družina a výdejna obědů. Vedle svého základního zaměření (výchova a vzdělávání žáků) nabízí další nadstandardní aktivity, které vhodně doplňují a rozvíjejí povinnou výuku i mimoškolní činnost. Vyučujeme podle vzdělávacího programu „Zvesela do školy i ze školy“, který obohacujeme o prvky „Daltonského plánu“ a činnostního učení. Vhodným a účinným doplněním běžných metod výuky je realizace projektových dnů, které jsou zaměřeny na určité oblasti vzdělání jako např. Den Země, Den bez úrazu, Evropský den jazyků atd. Škola se také aktivně zapojila do mnoha celostátních a mezinárodních projektů.

více informací

ZŠ Křepice