Menu
ZŠ Křepice
Křepice

Den stromů

stromy

V pátek 20. 10. jsme již tradičně s žáky prožili projektový den - Den stromů. Ve všech třídách děti se stromy počítaly slovní úlohy, o stromech psaly a četly, stromy malovaly a tvořily, o stromech zpívaly, běhaly po areálu školního dvora a šifrovaly. Jeden den byl pro mnohé málo!

Datum vložení: 20. 10. 2023 15:28
Datum poslední aktualizace: 20. 10. 2023 15:37

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Střípky z tělocvičné výzvy

Svátek

Svátek má Květoslava

ZŠ Křepice

Základní škola Křepice, je neúplná, pětitřídní moderně vybavená škola, kterou v současné době navštěvuje 61 žáků. Součástí školy je školní družina a výdejna obědů. Vedle svého základního zaměření (výchova a vzdělávání žáků) nabízí další nadstandardní aktivity, které vhodně doplňují a rozvíjejí povinnou výuku i mimoškolní činnost. Vyučujeme podle vzdělávacího programu „Zvesela do školy i ze školy“, který obohacujeme o prvky „Daltonského plánu“ a činnostního učení. Vhodným a účinným doplněním běžných metod výuky je realizace projektových dnů, které jsou zaměřeny na určité oblasti vzdělání jako např. Den Země, Den bez úrazu, Evropský den jazyků atd. Škola se také aktivně zapojila do mnoha celostátních a mezinárodních projektů.

více informací

ZŠ Křepice