Menu
ZŠ Křepice
Křepice

Etické dílny 3. + 4. třída

kamarád

Cílem preventivního programu "Jak se stát dobrým kamarádem?" bylo, aby si děti uvědomily principy dobrého kamarádství, dokázaly komunikovat o svých emocích a potřebách, ocenily a respektovaly jedinečnost kamaráda.

Žáci se do programu velmi pěkně zapojovali, ochotně odpovídali na otázky a plnili zadané úkoly. Dokázali správně rozeznat pravdivé a nepravdivé výroky o kamarádství. Velmi pěkně hráli scénky - dokázali tvořivě vymýšlet různé vhodné odpovědi pro kamaráda v nelehké situaci. Měli dobré nápady, čím mohou být kamarádům nápomocní. 

Datum vložení: 3. 2. 2022 7:55
Datum poslední aktualizace: 11. 3. 2022 9:16

Aktuálně

Rychlý kontakt

Základní škola Křepice, okres Břeclav, příspěvková organizace

Křepice 217
691 65 Křepice

IČO: 70979626

Tel: 519 417 925
Mob: 601 360 517
Email: reditel@zskrepice.cz

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

ŠD - jízda zručnosti. 5

Svátek

Svátek má Norbert

ZŠ Křepice

Základní škola Křepice, je neúplná, pětitřídní moderně vybavená škola, kterou v současné době navštěvuje 61 žáků. Součástí školy je školní družina a výdejna obědů. Vedle svého základního zaměření (výchova a vzdělávání žáků) nabízí další nadstandardní aktivity, které vhodně doplňují a rozvíjejí povinnou výuku i mimoškolní činnost. Vyučujeme podle vzdělávacího programu „Zvesela do školy i ze školy“, který obohacujeme o prvky „Daltonského plánu“ a činnostního učení. Vhodným a účinným doplněním běžných metod výuky je realizace projektových dnů, které jsou zaměřeny na určité oblasti vzdělání jako např. Den Země, Den bez úrazu, Evropský den jazyků atd. Škola se také aktivně zapojila do mnoha celostátních a mezinárodních projektů.

více informací

ZŠ Křepice