Menu
ZŠ Křepice
Křepice

Hudební workshopy u nás ve škole

nástroje

V pondělí 23. 10. proběhly ve škole hudební dílny, které vedla paní z Filharmonie Brno. Děti pracovaly s rytmem, hrály na tělo a na nástroje orffovského instrumentáře. Moc se jim líbila práce s boomwhakery, paličkami nebo triangly. Společnými silami vykouzlily úžasný orchestr!

Datum vložení: 23. 10. 2023 16:43
Datum poslední aktualizace: 23. 10. 2023 16:55

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátek

Svátek má Květoslava

ZŠ Křepice

Základní škola Křepice, je neúplná, pětitřídní moderně vybavená škola, kterou v současné době navštěvuje 61 žáků. Součástí školy je školní družina a výdejna obědů. Vedle svého základního zaměření (výchova a vzdělávání žáků) nabízí další nadstandardní aktivity, které vhodně doplňují a rozvíjejí povinnou výuku i mimoškolní činnost. Vyučujeme podle vzdělávacího programu „Zvesela do školy i ze školy“, který obohacujeme o prvky „Daltonského plánu“ a činnostního učení. Vhodným a účinným doplněním běžných metod výuky je realizace projektových dnů, které jsou zaměřeny na určité oblasti vzdělání jako např. Den Země, Den bez úrazu, Evropský den jazyků atd. Škola se také aktivně zapojila do mnoha celostátních a mezinárodních projektů.

více informací

ZŠ Křepice