Menu
ZŠ Křepice
Křepice

Matematický klokan

klokan

V pondělí 20. 3. proběhla na škole mezinárodně koordinovaná soutěž Matematický klokan. Děti 2. a 3. ročníku plnily úkoly v kategorii Cvrček, děti 4. a 5. ročníku v kategorii Klokánek.
Nejúspěšnější řešitele najdete zde.

Nejúspěšnějšími řešiteli byli:

v kategorii Cvrček

1. místo: Ondřej Kopčík - 69 bodů z 90 bodů

2. místo: Tomáš Klobouček – 62 bodů z 90 bodů

3. místo: Marek Melichar, David Brynych - 59 bodů  z 90 bodů

v kategorii Klokánek

1. místo: Filip Rouzek - 86 bodů ze 120 bodů

2. místo: Lucie Nádeníčková - 50 bodů ze 120 bodů

3. místo: Anna Červená - 48 bodů ze 120 bodů

Datum vložení: 23. 3. 2023 16:24
Datum poslední aktualizace: 14. 4. 2023 16:38

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Vánoční vystoupení 17.12.2017

Svátek

Svátek má Květoslava

ZŠ Křepice

Základní škola Křepice, je neúplná, pětitřídní moderně vybavená škola, kterou v současné době navštěvuje 61 žáků. Součástí školy je školní družina a výdejna obědů. Vedle svého základního zaměření (výchova a vzdělávání žáků) nabízí další nadstandardní aktivity, které vhodně doplňují a rozvíjejí povinnou výuku i mimoškolní činnost. Vyučujeme podle vzdělávacího programu „Zvesela do školy i ze školy“, který obohacujeme o prvky „Daltonského plánu“ a činnostního učení. Vhodným a účinným doplněním běžných metod výuky je realizace projektových dnů, které jsou zaměřeny na určité oblasti vzdělání jako např. Den Země, Den bez úrazu, Evropský den jazyků atd. Škola se také aktivně zapojila do mnoha celostátních a mezinárodních projektů.

více informací

ZŠ Křepice