Menu
ZŠ Křepice
Křepice

Pomoc nemocným zvířátkům

pets

V týdnu od 28. 2. do 4. 3. se žáci školy i jejich rodiče zapojili do sbírky potravin pro zvířátka určené pro Záchranné centrum Hošťálková a Azylový ranč Valkýra. Velké díky všem za množství přinesených konzerv pro kočky a psy!

Záchranné centrum Hošťálková

https://www.facebook.com/zachrannastaniceHostalkova/

- péče o volně žijící živočichy

- odchov mláďat

- příjem a léčba  zraněných živočichů

- péče o trvale handicapované jedince

- rekonvalescence a vypouštění vyléčených divokých zvířat.

- výukové přednášky o ochraně přírody a o dravcích pro děti i dospělé, dětské přírodovědné tábory, školy v přírodě, veřejné akce

Azylový ranč Valkýra z. s. se zabývá záchranou zvířat ze špatných podmínek.

https://www.facebook.com/azylovyranc/about/?ref=page_internal

Datum vložení: 10. 3. 2022 6:28
Datum poslední aktualizace: 1. 4. 2022 17:48

Aktuálně

Rychlý kontakt

Základní škola Křepice, okres Břeclav, příspěvková organizace

Křepice 217
691 65 Křepice

IČO: 70979626

Tel: 519 417 925
Mob: 601 360 517
Email: reditel@zskrepice.cz

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátek

Svátek má Norbert

ZŠ Křepice

Základní škola Křepice, je neúplná, pětitřídní moderně vybavená škola, kterou v současné době navštěvuje 61 žáků. Součástí školy je školní družina a výdejna obědů. Vedle svého základního zaměření (výchova a vzdělávání žáků) nabízí další nadstandardní aktivity, které vhodně doplňují a rozvíjejí povinnou výuku i mimoškolní činnost. Vyučujeme podle vzdělávacího programu „Zvesela do školy i ze školy“, který obohacujeme o prvky „Daltonského plánu“ a činnostního učení. Vhodným a účinným doplněním běžných metod výuky je realizace projektových dnů, které jsou zaměřeny na určité oblasti vzdělání jako např. Den Země, Den bez úrazu, Evropský den jazyků atd. Škola se také aktivně zapojila do mnoha celostátních a mezinárodních projektů.

více informací

ZŠ Křepice