Menu
ZŠ Křepice
Křepice

Program: "Život se psem" a "Nehlaď toho psa"

pes

V posledním školním týdnu měli žáci školy možnost dozvědět se více o tom, jak krmit pejsky, venčit je, hrát si s nimi a pečovat o ně, ale také, jak se zachovat, když potkají cizího psa. S pejsky byli po celou dobu v těsném kontaktu, mohli si je hladit, dávat jim pamlsky ... Moc se nám to líbilo!

Datum vložení: 30. 6. 2023 5:17
Datum poslední aktualizace: 30. 6. 2023 5:36

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátek

Svátek má Květoslava

ZŠ Křepice

Základní škola Křepice, je neúplná, pětitřídní moderně vybavená škola, kterou v současné době navštěvuje 61 žáků. Součástí školy je školní družina a výdejna obědů. Vedle svého základního zaměření (výchova a vzdělávání žáků) nabízí další nadstandardní aktivity, které vhodně doplňují a rozvíjejí povinnou výuku i mimoškolní činnost. Vyučujeme podle vzdělávacího programu „Zvesela do školy i ze školy“, který obohacujeme o prvky „Daltonského plánu“ a činnostního učení. Vhodným a účinným doplněním běžných metod výuky je realizace projektových dnů, které jsou zaměřeny na určité oblasti vzdělání jako např. Den Země, Den bez úrazu, Evropský den jazyků atd. Škola se také aktivně zapojila do mnoha celostátních a mezinárodních projektů.

více informací

ZŠ Křepice