Menu
ZŠ Křepice
Křepice

Soutěž Finanční gramotnost

money

Gratulujeme!
Náš tříčlenný tým: Veronika Žáčková, Jiří Heřman a Jan Strouhal postupují do krajského kola! Přejeme jim mnoho zdaru při další společné práci!
Diplom - zde.

Soutěž Finanční gramotnost je určena žákům základních a středních škol. Ve školních kolech soutěží žáci jako jednotlivci. Tři nejlepší z nich se stávají členy školního družstva, které pak soutěží týmově v okresním kole a v případně dalšího postupu i v kole krajském nebo celostátním finále.
Školní, okresní a krajské kolo se bude konat prostřednictvím on-line soutěžního systému. Celostátní finálové kolo proběhne prezenčně v prostorách České národní banky v Praze. 

V naší škole se školního kola zúčastnili žáci 4. a 5. ročníku. V okresním kole bojovali o postup jako tým Jan Strouhal, Jiří Heřman a Veronika Žáčková. Byli úspěšní a nyní je čeká kolo krajské. V něm musí prokázat své vědomosti z oblasti financí online testem a ještě zpracovat prezentaci o olympiádě v naší škole. Musí se zamyslet nad tím, co vše je k takové akci potřeba, navrhnout místo, čas, výdaje, příjmy, sponzory a vše, co s takovou akcí souvisí. Nakonec toto musí při online setkání s ostatními účastníky jejich kategorie a před porotou odprezentovat a obhájit. Tak jim držme pěsti, ať se s tím úkolem poperou co nejlépe :-)

Přílohy

diplom

diplom okres.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 123,36 kB
Datum vložení: 14. 2. 2022 8:27
Datum poslední aktualizace: 7. 6. 2022 15:15

Aktuálně

Rychlý kontakt

Základní škola Křepice, okres Břeclav, příspěvková organizace

Křepice 217
691 65 Křepice

IČO: 70979626

Tel: 519 417 925
Mob: 601 360 517
Email: reditel@zskrepice.cz

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29
1
30 31
1
1 2
3 4
1
5 6 7 8 9
10 11 12
1
13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25
1
26 27 28 29 30

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátek

Svátek má Zdeňka

ZŠ Křepice

Základní škola Křepice, je neúplná, pětitřídní moderně vybavená škola, kterou v současné době navštěvuje 61 žáků. Součástí školy je školní družina a výdejna obědů. Vedle svého základního zaměření (výchova a vzdělávání žáků) nabízí další nadstandardní aktivity, které vhodně doplňují a rozvíjejí povinnou výuku i mimoškolní činnost. Vyučujeme podle vzdělávacího programu „Zvesela do školy i ze školy“, který obohacujeme o prvky „Daltonského plánu“ a činnostního učení. Vhodným a účinným doplněním běžných metod výuky je realizace projektových dnů, které jsou zaměřeny na určité oblasti vzdělání jako např. Den Země, Den bez úrazu, Evropský den jazyků atd. Škola se také aktivně zapojila do mnoha celostátních a mezinárodních projektů.

více informací

ZŠ Křepice