Menu
ZŠ Křepice
Křepice

Táborák a spaní ve škole

opékání

V pátek 10. 6. 2022 se žáci 3. a 4. třídy spolu se svými rodiči sešli na školní zahradě. Společně opékali špekáčky a zasmáli se nad vtipy, které si děti k táboráku připravily. Došlo i na vyhodnocení celoročních třídních aktivit.
Více zde.

Celý rok se děti snažily být nejen aktivní ve vyučování, pracovat pečlivě, ale také být k sobě laskaví. Sbíraly za své úsilí kartičky s kilometry, které se sčítaly a posouvaly je na jejich cestě republikou. Za své úsilí si každý mohl vybrat drobnou odměmu a rodiče své děti nezapomněli ocenit velkým potleskem. Jeden z rodičů vylosoval šťastlivce, který si už napořád odnesl našeho třídního maskota "Laskavce". Pak už daly děti maminkám a  tatínkům pusu na rozloučenou a dál si užívaly program bez nich. Zahrály si na hřišti svíčkovou kopanou a ve třídě se nasmály u hry "Na hamounka", zatančily a nechyběla ani stezka odvahy. Na co se ale nejvíc těšily, bylo společné spaní ve spacáku vedle svého kamaráda. Noc byla krátká, ale všichni odcházely ráno spokojení domů a plánují si další podobnou akci!

Datum vložení: 18. 6. 2022 6:44
Datum poslední aktualizace: 18. 6. 2022 7:24

Aktuálně

Rychlý kontakt

Základní škola Křepice, okres Břeclav, příspěvková organizace

Křepice 217
691 65 Křepice

IČO: 70979626

Tel: 519 417 925
Mob: 601 360 517
Email: reditel@zskrepice.cz

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Puzzlení v ŠD 2.2.2022 1

Svátek

Svátek má Norbert

ZŠ Křepice

Základní škola Křepice, je neúplná, pětitřídní moderně vybavená škola, kterou v současné době navštěvuje 61 žáků. Součástí školy je školní družina a výdejna obědů. Vedle svého základního zaměření (výchova a vzdělávání žáků) nabízí další nadstandardní aktivity, které vhodně doplňují a rozvíjejí povinnou výuku i mimoškolní činnost. Vyučujeme podle vzdělávacího programu „Zvesela do školy i ze školy“, který obohacujeme o prvky „Daltonského plánu“ a činnostního učení. Vhodným a účinným doplněním běžných metod výuky je realizace projektových dnů, které jsou zaměřeny na určité oblasti vzdělání jako např. Den Země, Den bez úrazu, Evropský den jazyků atd. Škola se také aktivně zapojila do mnoha celostátních a mezinárodních projektů.

více informací

ZŠ Křepice