Menu
ZŠ Křepice
Křepice

Vystoupení ke Dni seniorů

senioři

V sobotu 21. 10. 2023 naši žáci potěšili křepické babičky a dědečky svým vystoupením. Zarecitovali jim básničky, zatančili i zahráli vtipnou scénku. Odměnou dětem byly úsměvy seniorů a velký potlesk. Jsme rádi, že jsme udělali radost!

Datum vložení: 23. 10. 2023 5:28
Datum poslední aktualizace: 23. 10. 2023 5:33

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Den bez úrazu

Svátek

Svátek má Květoslava

ZŠ Křepice

Základní škola Křepice, je neúplná, pětitřídní moderně vybavená škola, kterou v současné době navštěvuje 61 žáků. Součástí školy je školní družina a výdejna obědů. Vedle svého základního zaměření (výchova a vzdělávání žáků) nabízí další nadstandardní aktivity, které vhodně doplňují a rozvíjejí povinnou výuku i mimoškolní činnost. Vyučujeme podle vzdělávacího programu „Zvesela do školy i ze školy“, který obohacujeme o prvky „Daltonského plánu“ a činnostního učení. Vhodným a účinným doplněním běžných metod výuky je realizace projektových dnů, které jsou zaměřeny na určité oblasti vzdělání jako např. Den Země, Den bez úrazu, Evropský den jazyků atd. Škola se také aktivně zapojila do mnoha celostátních a mezinárodních projektů.

více informací

ZŠ Křepice