Školní rok 2020/ 2021: TĚLOCVIK ONLINE - CHALLENGE

míč

Zábavná sportovní výzva, jejímž cílem bylo především motivovat děti k pohybu a týmové spolupráci. Navíc jsme si společnými silami mohli vysportovat pomůcky do hodin tělesné výchovy pro naši školu!

Letos v dubnu se naše škola zúčastnila výzvy aplikace Tělocvik on-line. Jednalo se o patnáct pohybových úkolů, do kterých se muselo zapojit co nejvíce dětí z každé třídy. Některé cvičily u svých počítačů v rámci distanční výuky a některé ve třídě se svou paní učitelkou. Vše se pak zaznamenávalo a posílalo organizátorům.

Úkoly byly opravdu zábavné, děti se při jejich plnění upřímně nasmály, vzájemně se povzbuzovaly a motivovaly.

Do výzvy se přihlásilo 834 tříd ze 167 základních škol z celé ČR. Z naší školy byly oceněny sportovními sadami úplně všechny třídy!  👏👏👏

Datum vložení: 20. 2. 2022 9:32
Datum poslední aktualizace: 6. 6. 2022 17:29