Menu
ZŠ Křepice
Křepice

Výstava velikonočních zajíčků

zajíc

Srdečně zveme na výstavu velikonočních zajíčků, které děti ze ZŠ Křepice vyrobily.
Škola bude otevřená v neděli velikonoční
9. 4. 2023 od 14:00 hod. do 16:00 hod.
Těšíme se na Vás!

Datum vložení: 6. 4. 2023 5:36
Datum poslední aktualizace: 6. 4. 2023 5:44

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátek

Svátek má Květoslava

ZŠ Křepice

Základní škola Křepice, je neúplná, pětitřídní moderně vybavená škola, kterou v současné době navštěvuje 61 žáků. Součástí školy je školní družina a výdejna obědů. Vedle svého základního zaměření (výchova a vzdělávání žáků) nabízí další nadstandardní aktivity, které vhodně doplňují a rozvíjejí povinnou výuku i mimoškolní činnost. Vyučujeme podle vzdělávacího programu „Zvesela do školy i ze školy“, který obohacujeme o prvky „Daltonského plánu“ a činnostního učení. Vhodným a účinným doplněním běžných metod výuky je realizace projektových dnů, které jsou zaměřeny na určité oblasti vzdělání jako např. Den Země, Den bez úrazu, Evropský den jazyků atd. Škola se také aktivně zapojila do mnoha celostátních a mezinárodních projektů.

více informací

ZŠ Křepice